DergiGenelModaYaşam

Adidas ve The Farm Company İşbirliğinden Yeni Koleksiyon

Adidas_Farm_Company_5

Adidas Originals ve ikonik Brezilya markası The FARM Company yağmur ormanlarının taşıdığı yaşam coşkusunu yansıtan yeni koleksiyonu ile kış depresyonunu atlatmak için bir kez daha bir araya geliyor.

Kaos dolu baskılar ve yeni siluetler kapsül koleksiyonda birleşerek en sevilen Originals klasikleri ile buluşuyor. Canlı ve egzotik dört temel baskı, tropik güneş ışığı ile ışıldayan hareketli grafikler ile birleşerek sonbahar/kış gardırobunu renkli ve ritmi bol bir karnavala dönüştürüyor.

Adidas_Farm_Company_4

Yeni koleksiyonda öne çıkanlar:

Bol Kesim Sweatshirt

U şeklindeki yaka ve bol kesim soğuk hava klasiğine rahat bir plaj havası katıyor. Brezilya yağmur ormanının hareketli enerjisi, ön tarafta bulunan, renkli işlemeye sahip adidas Originals logosu ile sokağa taşınıyor. Tasarım ayrıca bütün yüzeyi kaplayan FARM’ın Arara Macaw baskısı ile zıtlık yaratıyor.

Kısa Firebird Fermuarlı Üst

Bir adidas Originals efsanesi The FARM Company tarafından tropik bir şekilde yeniden yaratılırken spor stili ve sokak tavrı Brezilya tadı ile buluşuyor. Hafif, parlak triko, ortaya saçılan meyve ve farklı porselen baskıları ile “fiesta” tadını yakalıyor. İkonik üç bant, gösterişli etek kısmını geçerek kollarla uyum sağlarken sırtın ortasında bulunan işlenmiş trefoil logo bir renk eşleşmesi sunuyor.

Adidas_Farm_Company

Beachshopper Çanta

Tropik bir sunuma sahip klasik şekil ile adidas Originals beach shopper çanta, favela bitki örtüsü ve meyveli tazelik saçan yumuşak polyester tuvali üzerindeki genel bir baskı ile The FARM Company’nin tarzını yansıtıyor. Fermuarlı geniş iç cep ve özel yapım kolay askılar fonksiyonellik sunuyor.

Ayakkabılar:

ZX500 2.0 Ayakkabı

Seneler geçtikçe daha iyi, daha şık ve daha karmaşık bir hale gelen ZX500 2.0, klasik koşu ayakkabısının bir sonraki yüzyıl için nasıl yeniden tasarlandığını ortaya koyuyor. Tek parçalı üst kısım, The FARM Company’nin hayata geçirdiği öne çıkan tropik baskılar, ipeksi ve sentetik süet kaplamalar ile üç banta eşlik ediyor. Ancak stil, performansı azaltmıyor ve ultra hafif EVA dış tabanları, yeniden tasarlanmış olan bu koşu ikonunu neredeyse ağırlıksız bir biçime sokuyor.

Adria Lo Ayakkabı

Tuval üst kısımlar, yaşam sevincini arttıran canlı tropik baskılar ile karnaval havasına bürünüyor. Yumuşak süet ayakkabı burunları ve farklı tonlarda basılmış üç bant, Adria’nın klasik ve sert kauçuk dış tabanının berrak beyazlığı karşısında tekrarlanmış cesur grafikleri ve neşeli renkleri yansıtıyor.

adidas Originals Sonbahar/Kış 2014 sezonunun en dikkat çeken koleksiyonlarından biri olacak The Farm, 49 TL ile 259 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile Ağustos ayından itibaren adidas mağazalarındaki yerini alacak.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.