Teknoloji

Apple Türkiye Online Mağazası Açıldı!

Apple_Santa_Monica

Apple, resmi bir duyuru yaparak online Türkiye mağazasının açıldığını ilan etti. Türkiye’de kullanıcılar artık direkt olarak Apple’dan alışveriş yapabilecek.

Apple’ın Türkiye’deki faaliyetlerini artırdığını uzun süredir biliyoruz. Daha kapsamlı bir şirket kuran, Türkiye ekibini genişleten Apple, ilk fiziksel mağazasını açmak için de Zorlu Center’da çalışmalara başlamıştı. Hatta geçtiğimiz günlerde bu mağazanın inşasının geciktiği ve açılışın 2014 yılına kalacağı yönünde haberleri de sizlerle paylaşmıştık. Fakat kullanıcılar 2014 yılını beklemek durumunda kalmayacak. Çünkü Apple Store’un online mağazası Türkiye’de açıldı.

1 Kasım itibariyle Türkiye’de iPhone 5S ve iPhone 5C satışına başlayacağını açıklayan Apple, gece yarısı yaptığı duyuruyla online Apple Store mağazasının kullanıcılara hizmet vermeye başladığını açıkladı.

image

 

Apple’ın açıklaması şöyle;

“Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.

Türkiye’deki Apple Online Store’u store.apple.com/tr adresinde hemen ziyaret edin.”

Show More

Benzer İçerikler

One Comment

  1. Geç bile kalmıştı..ödeme adımlarını inceledim, kolay ve açıklayıcı olmuş, yakında siparişi verip test edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.