İncelemeTeknoloji

ASUS MeMO Pad Smart 10

ASUS_Memo_pad_10

ASUS’un uygun fiyatlı 10.1 inç ekranlı tablet MeMO Pad Smart 10, fiyatına rağmen sunduğu performans ile dikkat çekiyor.

Özellikle iPad’in pazara girişiyle çok hızlı bir şekilde yükselişe geçen tablet satışları, başarılı Android’li modellerin de katılımıyla birlikte PC satışlarını kemirmeye başladı. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayar satışlarını azaltmaya devam ederken birçok insan ihtiyaçları doğrultusunda dizüstü yerine tabletlere geçiş yapmaya başladı. Apple iPad, Samsung Galaxy Tab ve ASUS’un Transformer tabletleri gerçekten başarılı ürünler olarak ön plana çıktı.

Fakat son döneme baktığımız zaman tablet pazarında yeniliklerin azaldığını görüyoruz. Markalar artık inovasyon yapmakta zorlanıyor. Zira 4 çekirdekli işlemciler, kaliteli ekranlar, şık tasarımlar neredeyse tüm modellerde standart haline geldi. Bu sebeple artık tablet pazarında en popüler konulardan biri fiyat/performans. Amazon’un uygun fiyatlı tabletleriyle başlattığı bu furya diğer markalarla devam ediyor.

Uygun fiyatlı tabletlerle tüketicilerin karşısına çıkan markalardan biri de ASUS. Tayvanlı üretici bu pazara ilk olarak Google işbirliğiyle ürettiği Nexus 7 ile girmişti. Ardından da tümüyle kendi geliştirdiği MeMO Pad ürünlerini pazara sundu. Bu yazıda yakından bakacağımız MeMO Pad 10 modeli ise uygun fiyatlı tablet ailesinin büyük ekranlı ferdi.

1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.