ModaYaşam

Banana Republic Sonbahar 2014 Koleksiyonu

Banana_Rebuplic_Sonbahar_2014_2

Banana Republic Sonbahar 2014 koleksiyonuyla yazı yolcu ediyor.

Yeni Kreatif Direktör’ü Marissa Webb liderliğinde hazırlanan Banana Republic Sonbahar 2014 koleksiyonu cesur detaylarla dikkat çekici bir stil yaratıyor. Kampanyalarında gerçek hayattan çiftler kullananan Banana Republic, sonbahar 2014 kampanyasında Amerikalı şarkı sözü yazarı ve şarkıcı Aloe Blacc ve eşi şarkıcı Maya Jüpiter’in gerçek stillerini yansıtmayı tercih etmiş.

Banana Republic 2014 Sonbahar Kadın Koleksiyonu  True to Form” sloganı ile geliyor. Koleksiyon şık ve yumuşak kumaşlar ile kıvrımları vurgularken rahat bir tarzı hedefliyor. True to Form Koleksiyonu sonbahar için hem kendi başına parlayan hem de rahatça kombinleyebileceğiniz parçalar sunuyor. Çift kat kumaşlardan hazırlanan anvelop ve bisiklet yaka elbiseler, drape detayları ve kısa etek boyları ile vücudu sararak hem rahat hem de  çekici bir stil oluşturuyor. Suni deri detaylı ve mix media parçalar, bordo ve siyah renkler ile öne çıkıyor.

Banana_Republic_Sonbahar_2014_8

Banana Republic 2014 Sonbahar Koleksiyonu’nda ayrıca, çok yönlü giyilebilecek parçaları ile Sloan Koleksiyonu” gündüzden geceye kullanabileceğiniz muhteşem seçenekler sunuyor.

Banana Republic’in bu sonbaharda erkekler için hazırladığı Modern Slim Fit Suit Koleksiyonu; havalı, çekici ve stil sahibi parçalardan oluşuyor.  Avrupa esintileri barındıran bu parçalar, her zaman kökenlerine bağlı kalan tasarımları ile Banana Republic’in vazgeçilmez Amerikan stilini yansıtıyor. Modern Slim Fit Suit Koleksiyonu vintage esintilerini modernize ederek, klasik fakat yenilikçi bir gardrop  oluşturuyor.

Banana_Republic_Sonbahar_2014_6

1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.