MüzikTeknoloji

B&O’in en iyi kulaklığı artık kablosuz

Bang & Olufsen BeoPlay H8

Bang & Olufsen uzun yıllardır geliştirdiği ileri seviye ses ürünleri ile takdirimizi kazanan bir üretici. BeoPlay H6, şık tasarımı ve ağzımızı açık bırakan ses kalitesiyle favori kulaklığımızken, firma Bluetooth akımını es geçmedi ve ilk kablosuz kulaklığı BeoPlay H8’i Las Vegas’ta düzenlenen CES 2015 fuarında duyurdu.

BeoPlay H8 için kabaca H6’nın kablosuz versiyonu diyebiliriz. Tasarımı H6 ile aynı, yani hâlâ muhteşem ve çok yüksek kalitede sesleri kullanıcısının kulağına iletme konusunda da bir önceki modelden geri kalır yanı yok. H8 ile müzik kaynağına (telefon, tablet, bilgisayar vb) dokunmadan şarkılar arasında geçiş yapılabiliyor, gelen aramalar yanıtlanabiliyor ve aktif gürültü önleme özelliği aktif edilebiliyor.

H8, 255 gram ile iki iPhone 6’dan daha ağır değil. Bang & Olufsen’in taşınabilir müzik tutkunları için asıl müjdesi ise kablosuz kulaklığın 14 saat pil ömrüne sahip olması.

BeoPlay H8 kahverengi ve sarı renk seçeneklerine sahip ve bu ayın sonunda 499 dolar fiyatla Bang & Olufsen’in çevrimiçi mağazalarında ve bazı perakende zincirlerinde satışa sunulacak. H6 gibi bu kulaklığın da Apple tarafından satılacağını tahmin ediyoruz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.