ModaYaşam

The Body Shop’tan Argan Yağlı Vücut Bakım Serisi

The_Body_Shop_Argan_Oil

The Body Shop, güzellik sektöründe ilk olarak saç yağı olarak ün kazanan Argan Yağını 38 yıllık başarısı ile birleştirerek Wild Argan Oil vücut bakım koleksiyonunu yaratmış.

The Body Shop, bu sezon koleksiyonuna yepyeni bir ürün grubu ekliyor. Son yıllarda saç yağı olarak ünlenen Argan Yağının vücut üzerindeki iyi etkilerini göz önüne alan The Body Shop, tamamı Argan Yağı içeren ürünlerden oluşan ”Wild Argan Oil” koleksiyonunu tanıttı.

The_Body_Shop_Argan

The Arabesque Maçka’da düzenlenen etkinlikte konuşan The Body Shop İş Birimi Müdürü Elif Tekirli, yeni koleksiyonun bu sezon The Body Shop için en önemli koleksiyon olduğunu söyledi. Hem temizlik, hem nemlendirme, hem de ışıldama için özel ürünler geliştirdiklerini belirten Tekirli, Argan Yağı elde etmek için de adil ticaret ortaklarıyla çalıştıklarını sözlerine ekledi.

 

Tepeden tırnağa bir bakım için 9 farklı üründen oluşan seride vücut için gerekli olan tüm ürünlerin yanı sıra The Body Shop’un favori ürünü Body Butter’da mevcut.

BODY BUTTER: 42.90 TL

THE RADIANT OIL: 49.90 TL

BUBBLING BATH: 37.90 TL

ROUGH SCRUB: 39.90 TL

BODY LOTION: 29.90 TL

SHOWER GEL: 22.90 TL

MASSAGE SOAP: 19.90 TL

MIRACLE SOLID OIL: 39.90 TL

SOLID OIL LIPS: 24.90 TL

The_Body_Shop_Argan_4

Yerel Adil Ticaret Ortağı: Targanine Kooperatifi 

Besleyici özelliğe sahip Argan Yağı, bir güzellik ürünü olmasının yanı sıra, yüzlerce yerli Berber kadının ailelerine ve çevrelerine de destek oluyor.

The Body Shop, yerel kadınlar tarafından oluşturulan lokal bir kadın kooperatifi olan ve kadınlara teknik ve yardım sağlayan pozitif girişim Targanine ile ortak olarak çalışıyor.

The Body Shop’tan satın alınan ürünler direkt olarak Berber kadınlarına ve ailelerine yardım sağlıyor. Kurulan kooperatiflerle; çocuklar ve yetişkinler için eğitim alabilecekleri okullar veya doktor hizmetleri gibi olanaklar sağlanıyormuş.

The_Body_Shop_Argan_3

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.