Kültür / Sanat

Brad Pitt, Christian Bale ve Ryan Gosling aynı filmde buluşacak

brad-pitt-christian-bale-and-ryan-gosling-the-big-short-variety

2007’de ABD’yi derinden etkileyen ekonomik krizi konu alacak olan The Big Short filminde Hollywood’un en popüler aktörleri birlikte rol alabilir.

Variety‘nin haberine göre Brad Pitt, kendi prodüksiyon şirketi Plan B ile The Big Short filmi için çalışmaya başlamış durumda. Filme Paramount Pictures’ın da dahil olduğu söyleniyor. Pitt, Michael Lewis’in çok satan kitabı The Big Short: Inside the Doomsday Machine‘den uyarlanacak film için oldukça heyecanlıymış. Zira yine bir Michael Lewis kitabından uyarlanan Moneyball filmiyla oldukça başarılı olmuştu.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da filmin kadrosu da dikkat çekecek gibi görünüyor. Variety’ye göre Brad Pitt’in yanı sıra Christian Bale ve Ryan Gosling de filmde rol alacak. Öne çıkan bir başrol yerine 3 aktörün eşit seviyede role sahip olacağı belirtilmiş.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Ancak filmde finansal dramayı kara mizah ile süsleyen bir tarzın benimseneceği söylenmiş. The Wolf of Wall Street benzeri bir film görebiliriz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.