DergiGenelModaYaşam

Bugatti Modaya El Attı

Bugatti_Legends

Dünyanın en hızlı otomobili Veyron’un üreticisi Bugatti, bu model şerefine bir giyim koleksiyonu hazırlamış.

Bugatti, Veyron modelinin üretim ömrünün sonlarına yaklaşırken kendi tarihindeki efsanelerden esinlenen 6 efsane model üreteceğini duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde 6. modelin de duyurulmasıyla birlikte seri tamamlandı ve bir araya geldi. Dünyanın en hızlı otomobilinin 6 özel üretim versiyonunun bir arada olması yeterince prestijli gibi görülebilir. Fakat  mottosu ”Pahalı, yeterince pahalı değildir. Lüks, yeterince lüks değildir” olan bir şirket bununla yetinemezdi. Bu sebeple otomobillerin tasarımından esinlenerek Legends isimli bir de kapsül koleksiyon tasarlamışlar.

Bugatti_Legends_5

Her modelin tarzına uygun olarak hazırlanan koleksiyona deri malzemeler hakim. Elbette Bugatti için en kaliteli malzemeler kullanılmış. Deri ceketler t-shirt, kemer ve eldiven gibi parçalarla destekleniyor. Bazı tasarımlar gerçekten enfes görünüyor.

Fakat Bugatti bu ürünlerin fiyatları konusunda bir açıklama yapmadı. Üretim miktarının ne kadar olacağı da bilinmiyor. Ancak Bugatti Veyron’un 2.5 milyon avroya yaklaşan fiyatını düşününce bu koleksiyonun da ucuz olmayacağı tahmininde bulunabiliriz.

Veyron_Legends

1 2 3 4 5 6 7 8 9Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.