Cacharel Yaza Renk Getiriyor - 2f Magazine - 2f Magazine

Cacharel Yaza Renk Getiriyor

Cacharel_2014_4

Sezona damgasını vuran chino pantolonlar, yaz aylarının vazgeçilmezi bermudalar, gömlekler ve tişörtler, göz alıcı renk seçenekleri ve modelleriyle Cacharel’14 – İlkbahar / Yaz koleksiyonu.

Cacharel ilkbahar/yaz koleksiyonunda, sezonun trendi chinolar özgür ruhlu erkeklerin stillerini tamamlarken, yeşil, kırmızı, mavi, gül kurusu gibi tonlarıyla ilgi çeken bermudalar da günün her saatine eşlik eden en ideal parçalar olarak öne çıkıyor. Bermuda ve chino pantolonları, kesimleriyle kaliteyi ve konforu bir arada yaşatan, hem özel yaşam hem de iş yaşamını yaz sıcağında ferahlatan tişörtler tamamlıyor.

Cacharel_2014_6

Seyahatlerinde de şıklığını korumak isteyenlerin favorisi, non – iron özellikli gömlekler de bu yazın vazgeçilmezleri arasında…

Modaya yön veren koleksiyonlarında rahatlığı, kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Cacharel, stil sahibi erkekleri mağazalarına davet ediyor.

Cacharel_2014_2

Geri1 / 4İleri

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Shares