Sosyal Medya

En genç kargo çalışanı: 4 yaşındaki Carson

UPS_kargo_Carson

Uluslararası kargo dağıtım şirketi UPS, yeni yıl öncesinde #wishesdelivered hashtag’iyle bir kampanya başlatmış. Kampanyanın tanıtım videosu ise 4 yaşındaki kargo elemenı Carson’ı bizlere tanıtıyor. Carson’ın kendi için özel hazırlanmış bir UPS kamyonu bile var.

Kendiniz için verdiğiniz bir sipariş, bir başkasına yolladığınız hediye ya da bazen önemli bir ilaç. Bunlar kapımıza hep bir kargo görevlisi tarafından ulaştırılıyor. UPS’in kampanyası da bir kargo şirketi olarak insanlara diledikleri şeyleri ulaştırmak için çalıştıklarını vurguluyor. Yani insanların dileklerini gerçekleştirmek konusunda önemli bir aracı durumundalar.

Bu noktadan yola çıkarak hayata geçirilen kampanyanın temelinde http://www.ups.com/wishes web sitesi var. Buraya bir dileğini yazan her insan için UPS, partneri olduğu derneklere 1 dolar bağış yapıyor. Ayrıca bazı özel dilekler, UPS tarafından bizzat gerçekleştiriliyor. Örneğin 4 yaşındaki Carson’ın dileği gibi.

Carson, kendisi için sipariş edilen özel sütün teslimatını yapan UPS elemanıyla özel bir bağ kurmuş. Ona sürekli süt getirdiği için UPS elemanını bir kahraman olarak görmeye başlayan Carson’ın markaya ve renklerine karşı özel bir ilgisi var. Bunun haber alan UPS pazarlama ekibi de ortaya güzel bir video çıkarmış.

UPS ekibi, Carson için özel bir UPS kamyonu hazırlamış ve küçük adamın bu kamyonla mahallaede kargo dağıtmasını sağlamış.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.