ModaYaşam

Hackett London’dan Klasik Tarz Sevenlere

Hackett_AW14_006

Türkiye’deki ilk mağazasını Demsa Group işbirliği ile Akasya Acıbadem AVM’de açan Hackett London, yeni sezonda seyahat temasına odaklanıyor.

Hackett Mayfair Koleksiyonu, yeni sezonda rafine ve elegan bir silüet ortaya koyuyor. Takım elbiseler rahat kesimlerle günlük şıklığınızı tamamlarken, özenle seçilen kumaşlar ve kesimlerle zamansız parçalar sunuluyor.

Mayfair Koleksiyonu’nda kapüşonlu yünlüler, çift yönlü kapitone süet ceketler ve şık örgülü trikolar göze çarparken odağında seyahatlerin yer aldığı yeni sezon koleksiyonu gezgin bir profesyonelin hayat tarzını konu alıyor. Kırışmayan kumaşlar ve hafif parçaların yer aldığı gardrobu da ona ayak uyduruyor. Üst üste giyilen dokular ve her iki tarafı giyilebilen kapitone montlar kullanım kolaylığı sağlıyor. Temel parçalar arasında bir tarafı kumaş, diğer tarafı yün olan çift yönlü kullanılabilen blazerlar ve kapşonlu yosun rengi yün palto yer alıyor.

HACKETT_HM411448_0002

Hackett Casual Koleksiyonu, Şair, Tweed Nehri ve İngiltere’nin Winter Harbour bölgesi olmak üzere üç farklı temadan esinleniyor.

Aston Martin Racing by Hackett Koleksiyonu ise İngiliz mühendisliğinden esinlenilerek hazırlanmış dinamik ve güçlü parçalardan oluşuyor. 1960’lı yıllların klasik motor yarışları ilham kaynağı olurken, kreasyonda grafiklere yeni sezonda daha az yer veriliyor. Gri tonları hakimiyetini ilan ederken, Aston Martin yarış araçlarının radyatörlerindeki renkler olan turuncu ve parlak mavi tonları ise gri ve siyahlara eşlik ediyor.

HACKETT_GREEN TWEED BELT TO BE NAMED

1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.