Teknoloji

iPhone 6 Türkiye’de Önsiparişe Sunuldu

iPhone6_önsipariş

iPhone 6 modelleri için Türkiye’den önsiparişler alınmaya başladı. 

Apple’ın bugün Amerika’da kullanıcılara teslim etmeye başladığı iPhone 6, Türkiye’de de önsiparişe sunuldu. Henüz Apple Türkiye’nin online mağazası üzerinden önsipariş verilemiyor. Fakat perakende teknoloji marketleri iPhone 6 için Türkiye garantili iPhone 6 önsiparişlerini almaya başladı.

Bugün önsipariş edilen iPhone 6’lar 26 Eylül’den itibaren kullanıcılara teslim edilmeye başlanacak. Önsipariş veren kullanıcılar için herhangi bir indirim ya da hediye söz konusu değil. Erken sipariş verenlerin tek avantajı telefona daha erken sahip olmak olacak. Çünkü 26 Eylül sonrasında iPhone 6 bulmanın birkaç gün boyunca baya zor olacağını tahmin ediyoruz.

Henüz Avea, Turkcell ve Vodafone’da iPhone 6 satışlarına başlanmadı. Büyük ihtimalle 26 Eylül sonrasında tarifeli fiyatlar açıklanacak. Tarifeli fiyatlar önemli zira cep telefonları için taksitli satış yapılamadığından kullanıcılar taahhütlü paketlere yöneliyor.

iPhone 6 fiyatları daha önce açıklanmıştı. Tekrar belirtmek gerekirse; iPhone 6 16GB için 2349 TL, iPhone 6 Plus 16GB 2649 TL. Ayrıca her kapasite artışında fiyata 300 TL daha ekleniyor.

Bimeks

Teknosa

Gold

Vatan

iPhone 6 Teknik Özellikleri ve Galerisi

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.