Teknoloji

iPhone 6’nın Kontratlı Fiyatları Belli Oldu

iPhone6_Turkcell

Apple’ın yarın Türkiye’de satışa sunacağı iPhone 6 modelleri için peşin ödeme fiyatları daha önce açıklanmıştı. Şimdi Turkcell de kontratlı fiyatlarını duyurdu. iPhone modelellerine ulaşmanın fiyatı 24 ayda aylık 177 TL’den başlıyor.

Bu gece özel satışlar düzenleyecek olan perakende şirketleri iPhone 6’ları yasa gereği sadece peşin ödeme ile satabilecek. iPhone 6’lara taksitli ödeme formülüyle erişmenin tek yolu kontratlı operatör paketleri. Henüz Vodafone ve Avea bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da Turkcell’in sitesinde iPhone 6’ların fiyatları yer almaya başladı. Buna göre en ucuz model olan iPhone 6 16GB için aylık 177 TL’lik bir ödeme yapmak gerekiyor. Bu pakete 1000 SMS, 1000 dakika konuşma ve 4GB internet dahil. Oldukça büyük bir paket olduğu için aslında fiyat mantıklı görünüyor. Yine de 24 aylık bir ödeme planı olduğu düşünülürse bu fiyatın herkesin bütçesine göre olmadığı kesin. Daha ucuz paketlerin olup olmayacağı henüz belli değil.

iPhone 6 Plus’ın 16GB versiyonu ise 192 TL’den başlayan kontratlı tekliflere sahip.

Daha detaylı bilgi için Turkcell sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hatırlatmak gerekise iPhone 6’nın peşin fiyatı 2349 TL, iPhone 6 Plus’ın fiyatı ise 2649 TL’den başlıyor.

Bu gece Turkcell, İstinye Park mağazasında gece 00:00 ile 02:00 saatleri arasında iPhone 6’ları satışa sunacak. Ayrıca Bimeks, Teknosa ve Gold gibi şirketler de gece satış etkinlikleri düzenleyecek.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus galerimiz için buraya tıklayın.

Güncelleme: Avea ve Vodafone da iPhone 6 tekliflerini duyurdu. Linklerine aşağıdan erişebilirsiniz.

Avea:

iPhone 6: Link

iPhone 6 Plus: Link

Vodafone:

iPhone 6: Link

iPhone 6 Plus: Link

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.