Ninja Kaplumbağalar'dan İlk Fragman - 2f Magazine - 2f Magazine

Ninja Kaplumbağalar’dan İlk Fragman

 Teenage_Mutant_Ninja_Turtles_Movie

Çizgi film serisi olarak hafızalarda yer eden Teenage Mutant Ninja Turtles yani Ninja Kaplumbağalar, ciddi bir yapımla beyazperdeye geri dönüyor.

Ninja Kaplumbağalar’ın önceki sinema deneyimleri pek başarılı olamamıştı. Bu kez görsel efektler ve ilgi çekici bir ekip ile daha büyük bir başarı hedefleniyor. Paramount tarafından desteklenen filmin prodüktörü Michael Bay. Yönetmen koltuğunda ise Jonathan Liebesman oturuyor. Kadroda başroller kaplumbağaların olsa da April O’Neil rolünde Megan Fox ve Shredder rolünde ise Willian Fitchner’ı görüyoruz.

Bu ilk fragman, filme ait ilk görüntüler olması sebebiyle önemli. Daha önce çekimlerden birkaç fotoğraf sızdırılmış fakat sonra hızlı bir şekilde Paramount tarafından kaldırtılmıştı. Fakat ilk fragmana bakarak film hakkında yorum yapmak çok mümkün değil.

2 Yorum

  1. Geri bildirim: Yeni Ninja Kaplumbağalar'da Shredder Böyle Görünecek - 2f Magazine - 2f Magazine

  2. Geri bildirim: Ninja Kaplumbağalar 2, 2016'da Gelecek - 2f Magazine - 2f Magazine

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Shares