İnceleme

Philips CitiScape Frames

philips citiscape frames

Philips’in bir hayli uzun isimli bu kulaklığı (CitiScape Frames SHL5705BK), kırılgan görünümünden beklenmeyecek kadar güçlü sesleri ve basları kulağınıza fısıldıyor.

Her gün büyük şehrin ölümcül trafiğine göğüs gerebiliyorsak, bunda müzin payı büyük. Tabii bir de Candy Crush Saga’nın… Philips, CitiScape Frames ile şehrin hızlı temposunda sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz ve müziği yüksek kaliteyle gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bir alternatif sunduğunu iddia ediyor. 2f ekibi olarak, minibüslerden metrobüslere, şehrin tüm çilelerini bu kulaklık ile yaşadık ve Philips’in iddiasının doğruluğunu test ettik.

CitiScape Frames’in taç bölümünde kot kumaşı kullanılmış ve bu ayrıntı tahmin ettiğimizden daha çok hoşumuza gitti. Kulaklık genel olarak şık fakat kırılgan görünüyor. Kaldı ki, elinize aldığınızda da “ben bunu kırarım” diyorsanız. Kırmayın…

Kulağınıza taktığınızda, bu katlanabilir minikten beklemediğiniz bir sesle karşılaşıyorsunuz. Basları eh fakat sesleri gerçekten çok temiz.

CITISCAPE FRAMES İLE GEÇEN BİR AY

citiscape

SHL5705BK’yi bir ay boyunca gittiğimiz her yere yanımızda götürdük ve her türlü müziği dinledik. İşte notlarımız:

METROBÜS ONAYLI

Kulaklığın kapalı akustik sistemi, son seste bile olsa dinlediğiniz şarkının yanınızdakileri rahatsız etmesini önlüyor. Kulak yastıkları rahat fakat kulak üstü olduğundan çok uzun süre rahatsız olmadan kullanabilmek mümkün değil.

NE İSTEDİĞİNİZE BAĞLI

SHL5705BK satın alabileceğiniz en iyi ses deneyimini sunmuyor. Fakat üst düzey taşınabilirlik özellikleri ve temiz sesleri gerçekten takdire şayan. Kısacası, kulaklığın size uygun olup olmadığı, neye ihtiyacınız olduğuna göre değişir. Trafikteyken müzik dinlemek veya film izlemek için kullanacaksanız, neden olmasın?

HER YERE GELİR

129 gramlık iPhone 6’dan daha hafif bu kulaklık, katlanabilir yapısı sayesinde, çantanızda güneş gözlüğünüz kadar yer kaplıyor.

philips citiscape frames-detay

[colored_box color=”grey”]

KISA KISA CITISCAPE FRAMES

  • 🙂 Şık ve taşınabilir.
  • 🙂 Sesleri çok temiz.
  • 🙂 Sesi dışarı iletmiyor.
  • 🙁 Plastiği ucuz hissetiriyor.
[/colored_box] [colored_box color=grey]

TEKNİK

  • 40 mm sürücüler
  • Kapalı akustik sistem
  • Katlanabilir yapı
  • Kablolu 
  • 117 gram
  • 250 TL
[/colored_box]

philips citiscape frames sonuc


Bu yazı ilk olarak 2f Magazine kasım sayısında yayınlanmıştır. Birbirinden ilginç içeriklere ilk ulaşanlardan olmak istiyorsanız, dergiyi buradan veya 2f Magazine isimli Android ve iOS uygulamaları üzerinden herhangi bir ücret ödemeden okuyabilirsiniz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlginizi Çekebilir

Close