Kültür / Sanat

Terminatör geri döndü: Yeni filmden ilk video yayınlandı

Efsanevi Terminatör serisi beyaz perdeye geri dönüyor.

Yakın dönemin en ikonik yapımlarından biri olan Terminatör, üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen halen hatıralarımızda canlı. Bunun sebebi yapay zekanın her geçen gün daha fazla hayatımızda yer alması ve gelecekte robotların insanların başına bela olabileceği yönündeki görüşler. Birkaç gün önce Stephen Hawking de bu yönde bir açıklama yapmıştı.

Terminatör serisi sinemalardan uzak kalırken paralel bir hikayeyi anlatan diziyle yaşamaya devam etmişti. Şimdi ise seri yeniden beyaz perdeyle buluşmaya hazırlanıyor.

Terminator: Genisys isimli yeni film, 2015’in yaz aylarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yeni filmden ilk teaser ve poster yayınlandı. 10 Aralık Çarşamba günü de daha detaylı bir fragman gelecek.

Filmde Arnold Schwarzenegger ilk olarak 30 yıl önce canlandırdığı T800 rolüne yeniden bürünüyor. Teaser’da gördüğümüz sıvı metal T1000 de önemli karakterlerden biri olacak. Bu rolü Doctor Who olarak ünlenen Matt Smith’in oynadığı iddia ediliyor. Matt Smith’in filmde yer alacağını biliyoruz ancak henüz rolü konusunda resmi bir açıklama yok.

Film yine paralel bir hikayeyi işlediği için Sarah Connor’ın gençliğine geri dönüyoruz. Genç Sarah Connor rolünü ise Game of Thrones’dan tanıdığımız Emilia Clarke canlandıracak.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.