DergiGenel

2f Magazine Artık Turkcell Dergilik’te!

2f Magazine_kapak_Temmuz

Bizi çevreleyen her şeyi içeren, gerçek anlamda bir lifestyle dergi olma hedefiyle gündelik hayatımıza temas eden konuları işleyen 2f Magazine, artık Turkcell Dergilik platformu üzerinden de siz okuyucularımızla buluşuyor.

Her ayın 15’inde yayınladığımız dergimiz, bu ay da 15 Temmuz Pazartesi günü itibariyle sizlerle buluştu. Üstelik bu sayıyla birlikte sizler için bir sürprizimiz var; 2f Magazine, artık Turkcell Dergilik platformu üzerinden mobil cihazlarda da yerini aldı! Böylece artık istediğiniz her yerde, tablet ya da akıllı telefonunuz üzerinden dergimize ulaşabilir, keyifle okuyabilirsiniz.

Dergilik

Temmuz sayımızda; kapak konusu olarak Çevreci Ev Aletlerini işliyoruz. Yeni nesil, yeşil teknolojilere sahip ev aletleriyle enerji tüketimini azaltarak nasıl çevreye katkı sağlanabilineceğine dair tüyoları bu yazımızda bulabilirsiniz. Bunun dışında alt konuda Mobbing, Sinema bölümünde ”Klişeler Savaşı Z”, Gezi bölümünde Les Ottomans, Müzik bölümünde Suitcase röportajımız ve Moda bölümünde ”Tatil Çantam” ve ”Yazın Trend Kokuları” gibi keyifli temmuz sayımızda sizleri bekliyor.

Turkcell Dergilik uygulaması, tüm iOS ve Android’li tablet ve akıllı telefonların yanı sıra Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlara indirilebiliyor. Bu uygulamayı indirmek ve 2f Magazine’i okumak ise tümüyle ücretsiz.

Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

iOS için App Store

Android için Google Play

Windows Phone için

Masaüstü cihazlardan 2f Magazine’i okumak için de issuu platformunu kullanabilirsiniz.

http://issuu.com/2fmaganize

Eğer dergimizin basılı halini adresinize göndermemizi isterseniz [email protected] adresinden bize talebinizi iletebilirsiniz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.