DergiGenel

2f Magazine Ekim Sayısı Çıktı!

Aylık lifestyle derginiz 2f Magazine’in ekim sayısı yayında!

Bu sayıda beslenme konusuna önemli bir yer ayırırken moda alnında farklı trendleri mercek altına alıyor, estetikte Vazer yöntemine yakından bakıyoruz.

kapak

Kapak Konusu: Tereyağ eskiden düşmanımızdı. Şimdi ise bazıları ”tereyağıyla buluşma zamanı” geldi diyor. Öte yandan eski dostumuz şeker ise yavaş yavaş düşmanımız haline geliyor. Bu durumda akıllardaki sorunu şu: şimdiye kadar kandırıldık mı? Peki bundan sonra beslenme konusunda kime güvenmeliyiz?

Dosya: Formula e organizasyonu ilk yarışını eylül ayında Çin’de gerçekleştirdi. Gerçek yol pistlerinde, tamamen elektrikle çalışan yarış otomobillerinin mücadele ettiği organizasyon, gelecekteki elektrikli otomobil piyasası için ‘kickstarter’ olmak istiyor. Formua e’yi yakından tanımak isteyenler için dosyamız ekim sayımızda.

Moda: Bu ay moda köşemizde iki yazarımız Duygu Derun ve Tuba Ulaştıran sizler için trendleri derliyor. En trend jean’ler ve farklı görünmenin sırları bu ay 2f Magazine’de.

Röportaj: Fotoğrafçı yazarımız İrem Topçuoğlu, bu sayıda sizler için Lomography Türkiye ekibinden Nural İdrisoğlu ile bir röportaj gerçekleştirdi.

ÇayÇek: Dergimize yeni dahil olan ÇayÇek ekibi, sizler için Türk çayını ve çay kültürünü farklı bir gözle değerlendiriyor. ÇayÇek bundan böyle her ay çay kültürü üzerine yazılarıyla 2f Magazine’de olacak.

Estetik: Dr. İrfan Aydın, sizler için 3. nesil liposakşın olan Vazer’in avantajlarını anlattı.

Daha birçok keyifli konu için 2f Magazine ekim sayısı;

 

 

Keyifli okumalar!

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.