Genel

2f Magazine kasım sayısını okudunuz mu?

Geçtiğimiz ay sizlere 2f Magazine’de yeni bir dönemin başladığından ve bu sebeple kasım sayımızdan bizim için öneminden bahsetmiştik. İşte genişleyen ekibimiz tarafından hazırlanan, tasarım ve içerik açısından geliştirdiğimiz 2f Magazine’in ilk sayısı karşınızda!

2F_Kasım-1

Bu sayıda yepyeni bir tasarımı hayata geçirirken içerik bakımından da yaşam ve teknolojinin farklı bir karışımını ortaya çıkarmayı hedefledik. Bu karışımda kendimize bir rol model arayışında olmadık, yapılmayanı yapmayı denemeye karar verdik. İşte sonuç:

Kapak Konusu: Photokina 2014

Bu yıl Photokina’da karşımıza onlarca fotoğraf makinesi ve lens çıktı. Dijital fotoğrafçılığın zirvesi olarak adlandırabileceğimiz etkinlik adeta altın yıllarından birini geçirmişti. Sizler için etkinliğin en öne çıkan ürünlerini derledik.

Ebola: Salgın hakkında bilmeniz gerekenler

Ebola dünya çapında korku salmaya devam ediyor. Peki Ebola’yı ne kadar iyi tanıyoruz? Ebola hakkında korkmanız ve korkmamanız gerekenleri sizler için listeledik.

Anne vs Teknoloji:

Bir annenin teknolojiyle imtihanı… Gamze Malkoç bu bölümde sizler için kablosuz bir hoparlörü, bir anne olarak denedi.

2014’ün en iyi kitap filmleri:

Her zaman kitapların, kendilerinden uyarlanan filmlere göre çok daha fazla şey sunduğu söyleniyor. Bu yıl da birçok film kitaplardan beyaz perdeye uyarlanıyor. Sizler için 2014’ün en kitap filmlerini seçtik ki beyaz perdede beğendiğiniz filmlerin kitaplarını da okumayı unutmayın.

Çok daha fazlası:

Sınamalar bölümünde ASUS Zenbook U303LN, Zenfone 6 – Zenfone 5 ve Zenfone 4, Philips CitiScape ürünlerinin testleri, Alcatel-Lucent Kablosuz Teknoloji İş Geliştirme Müdürü Murat Ünlüsan röportajı, Çayçek’ten ince belli çay bardığının hikayesi, kış günleri için gardırop hazırlığı… Hepsi ve daha fazlası 2f Magazine Kasım sayısında.

Şimdi, hemen keyifle okuyun!

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.