Oyun

Aile Babası Kratos’un çıkış tarihi belli oldu

Sony’nin PlayStation exclusive oyunlarından biri olan God Of War yakında PS4 kullanıcılarıyla da buluşacak. Grafik açıdan oldukça güçlenen oyun hikaye anlamında da serinin önceki oyunlarından çok daha farklı hale geliyor.

God Of War, PlayStation’a özel oyunlar arasına 2005 yılında katıldığında başarısı beklentilerin çok üzerine çıkmıştı. Çok olumlu yorumlar alan ve yılın oyunu ödüllerini toplayan God Of War ardından PS3 için yayınlanan serisiyle de çok başarılı oldu. Bu sebeple şimdiye kadar 8 milyon kopya satan oyunun PS4’te neler yapacağı merak konusu.

Daha önce bir oynanış videosu yayımlayan Sony dün yeni God Of War’dan ilk öykü trailer’ını yayımladı ve çıkış tarihini kesin olarak duyurdu. Buna göre Kratos’un aile babası rolüyle duygusal yayına da eğilen oyun 20 Nisan’da kullanıcılarla buluşacak. Grafikleri haricinde atmosferi de değişen oyun artık Yunan mitolojisinden ziyade İskandinav kültürüne yakın bir atmosferle bizleri karşılıyor.  

Görünüşe göre çocuk sahibi olmak da Kratos’u biraz sakinleştirmiş. Zira önceki serilerde tanrılara karşı öfkesiyle ön plana çıkan Kratos artık oğlunu eğitmeye odaklanıyor.

Sony ayrıca oyunun ön siparişe özel versiyonlarını da duyurdu. Collector’s Edition, Stone Mason Edition ve Digital Deluxe Edition birçok offline ve online hediyeyle birlikte geliyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler