Yaşam

Airbnb gerçek bir LEGO evi tasarladı


Dünyaca ünlü konaklama servisi Airbnb ile oyuncak sektörünün liderlerinden LEGO ortak bir kampanya hazırlamaya karar verirse ne olur?

Bir Legoseverin dilediği kadar Legoya sahip olduğunda neler yapabileceğini merak eden iki şirket, bu sorunun yanıtını öğrenmek için fantastik bir kampanyaya imza attı. Soruyu en yaratıcı şekilde yanıtlayanı ise muhteşem bir ödül bekliyor: Danimarka’nın Billund şehrinde bulunan LEGO House’da bir gecelik konaklama!

Bu ödül ilk başta biraz demode gibi dursa da aslında asla unutulamayacak bir deneyim fırsatı. Yarışmayı kazanan kişi herhangi bir evde değil 25 milyon Legodan yapılmış bir evde kalacak. Robot garsonlar tarafından sunulan öğle yemeğini yiyecek, evde eksik gördüğü herhangi bir şeyi inşa etmek için Lego havuzunu kullanabilecek. Gerçekten fantastik değil mi?

Eylül ayında halka açılan LEGO Evi’ni inşa etmek şirketin 4 yılını almış. Gerçek bir ev gibi inşa edilen yapının içerisinde bir restaurant, bir Lego mağazası, galeri, oyun alanları, açık teraslar, Lego şelaleleri arasında bir yatak odası, Lego havuzu ve çok daha fazlası bulunuyor.

Tüm bunlara karşılık evde uyulması gereken bir takım kurallar bulunuyor. Tıpkı Airbnb’den kiralayacağınız herhangi bir ev veya oda gibi…

Evin Kuralları

• Oyun zorunludur!
• Yetişkinlerin her zaman LEGO’ya dayanıklı terlik giymeleri önerilir.
• Yatak odasında özlediğiniz bir şey varsa, kendiniz kurabilirsiniz, çekinmeyin.
• Yatak gerçekten çok rahat ancak sabah tuğla ayırıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz.
• 25 milyon lego sizin için yeterli değilse, lobide gerçek bir LEGO kalıplama makinesi bulunuyor.
• Nadir bir tuğla aradığınızı biliyoruz, ancak lütfen LEGO havuzuna dalmaktan kaçının.

Yarışmaya 17 Kasım’a kadar başvuru yapılabiliyor. Tüm başvuru koşulları ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler