Müzik

Babylon Soundgarden’da sahne alacak isimler belli oldu

IMG_2458
Bu sene 9 Eylül Cumartesi günü herkesi müziğin gücü altında birleştirecek olan Babylon Soundgarden’ın line-up’ı açıklandı. Bu yıl ilk kez kamplı olarak gerçekleşecek festivalde Gorgon City, The Drums, Sevdaliza, Kadebostany, Whilk & Misky, Wax Tailor ve Hey! Douglas yer alacak.

Babylon Soundgarden bu yılki müzik programıyla deniz kıyısında doğanın ve müziğin keyfini sürmek isteyenlerle müziğin her tonunu buluşturuyor. Festivalde elektronik müzik ikilisi Kye “Foamo” Gibbon ve Matt “RackNRuin” Robson-Scott’tan oluşan Gorgon City, Amerikalı enerjik surf rock ekibi The Drums, elektronik, grime ve avangart projeleriyle tanınan İran asıllı sanatçı Sevdaliza sahne alacak.

Kadebostany ise pop kültürünün sınırlarını zorlayacak yeni albümleri “Monumental” ile müzikseverlerle bir araya gelecek. Geleneksel enstrümanları minimal elektronik altyapılarla bir araya getiren ikili Whilk & Misky, downtempo, trip-hop, hip hop sahnesine yön veren isimlerden Wax Tailor ve 70’li yılların psikedelik, funk ve soul şarkılarını yine 70’lerin disko ritmleri ile harmanlayan Hey! Douglas da Babylon Soundgarden’ın programında yer alacak isimlerden bazılarını oluşturuyor.

Babylon Soundgarden’dan bir gün önce festival alanına çadır kurabilecek katılımcılar 10 Eylül Pazar sabahına kadar kendilerine özel DJ performanslarıyla festivalin ruhunu doyasıya yaşayabilecek. Babylon Soundgarden’da katılımcılar, tutkulu ritmleri deniz, kum, güneş ve yemyeşil doğanın enerjisine karıştırarak yaza veda edecek.

Festival detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler