Sağlık / SporYaşam

Bu Takım Sahaya Smokin Görünümlü Forma İle Çıkacak

cultural_leonesa

İspanya 3. liginde mücadele eden Cultural Leonesa takımı bu sezon smokin görünümlü bir forma ile mücadele edeceklerini açıkladı.

Büyük futbol endüstrisinde forma tasarımları oldukça önemli bir yere sahip. Büyük futbol takımları her sezon formalarını yenileyerek taraftarları yeni forma satın almaya teşvik etmek istiyor. Bu sebeple de cazibe yaratacak, takımın tarihini, stilini yansıtacak tasarımlar seçiliyor.

Fakat küçük takımların forma tasarımları konusunda bu kadar ciddi olmasına gerek yok. Çünkü forma satışları çok az. Bu sebeple de cesur, dikkat çekici tasarımları hayata geçirebiliyorlar.

cultural_leonesa_2

İspanya’da daha önce bir takımın kendi bölgesinde yetişen Brüksel Lahanası’na dikkat çekmek için lahana desenli forma tercih ettiğini görmüştük. Şimdi de yine bir İspanyol takımı sahaya smokin görünümlü bir forma çıkmaya hazırlanıyor.

İspanya’da 3. ligde mücadele eden Cultural Leonesa, bu sezon için smokin desenli formalar tercih etmiş. Bu tercihin sebebi bir sebebi yok. Takım, bir farklılık yaratmak adına bu tercihi yapmış. Dikkat çektiklerine hiç şüphe yok.

 

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.