Gezi / YemekYaşam

Cafe Locale Ataşehir Açıldı

Cafe_Locale_3

Türk ve dünya mutfağından lezzetleri bir arada sunmak düşüncesiyle hayata geçen Cafe LOCALE  İstanbul, Ataşehir’de kapılarını açtı.

Cafe-restoran konseptinde hizmet veren Cafe LOCALE İstanbul; profesyonel mutfak kadrosunun özenle seçerek hazırladığı yemek menüsü ile fark yaratıyor. Güne sağlam bir kahvaltı ile başlamak isteyenler için zengin bir menü alternatifi sunan Cafe LOCALE İstanbul, kalorisi ayarlanmış özel kahvaltı seçenekleri ile özellikle spor sonrası beslenmesine dikkat edenlere seçenekler sunuyor.

Cafe_Locale_2

Cafe LOCALE İstanbul, seçkin lezzetlerinin yanı sıra, renkli ve özel tasarımıyla da dikkat çekiyor. Gün ışığını en iyi şekilde kullanarak aydınlık ve ferah olacak şekilde tasarlanan mekan, yüksek tavanı, cam kubbesi ile hemen göze çarpıyor. Yeşil ve kırmızı renklerin hakim olduğu mekanın kendine özgü tasarımlarıyla öne çıkan aydınlatma aksesuarları ise güzel bir ambiyans oluşturuyor.Mekanın şüphesiz en marjinal kararı cam kubbenin hemen altına yerleştirilmiş olan 80 yaşındaki zeytin ağacı olmuş.

Cafe_Locale

www.locale.com.tr
Adres: Batı Ataşehir Uphill Court Sitesi Ihlamur Bulvarı No:10 Ataşehir

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler