Gezi / YemekYaşam

Carluccio’s İkinci Şubesini Açtı

Carluccios-Gokturk_1

İtalyan Şef Antonio Carluccio’nun kendi adını taşıyan dünyaca ünlü restoranı Carluccio’s, Kanyon’dan sonra Türkiye’deki ikinci şubesini Göktürk’te açtı.

Türkiye’de ilk şubesini 2012 yılında Kanyon’da açan Carluccio’s, ikinci şubesini 2014 yılının ilk ayında Göktürk’te açtı.
Göktürk’ün girişinde yer alan lokasyonu ile Carluccio’s misafirlerini sıcak bir merhaba ile karşılıyor. 87 kişilik iç kapasitesinin yanı sıra restoranın ön ve yan tarafında yer alan bahçesinde ise 55 kişilik oturum kapasitesi ile misafirlerine açık havanın tadını çıkarma imkanı sunuyor.

Carluccios-Gokturk_2

Renkli dekorasyonu ve rahat ortamı ile Göktürk sakinlerini İtalyan lezzetleri ile buluşturmaya devam eden Carluccio’s, Sicilya doğumlu İtalyan şefi Salvatore Bruni tarafından hazırlanan benzersiz lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Otantik İtalyan lezzetlerin arasında pizzalar, her güne özel hazırlanan el yapımı makarnalar ve geleneksel Tiramisu yer alıyor.
İtalyan lezzetlerinin yanı sıra çok özel İtalyan şaraplarından oluşan zengin şarap menüsünü de misafirlerinin beğenisine sunan Carluccio’s’da, ülkenin farklı bölgelerinden seçilmiş zengin peynir çeşitleri de şaraplara eşlik ediyor.

Carluccio’s Göktürk Şubesi;
Adres   :           Göktürk mah. Kayın sok. NO: 2d-2e Göktürk Eyüp İstanbul
Tel       :           0212 322 11 92

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler