Oyun

Cinnet geldi: GTA V PC bir kez daha ertelendi

gta5_nisan_pc

Daha önce 27 Ocak’ta yayınlanacağı duyurulan GTA V PC versiyonu 24 Mart tarihine ertelendiğinde Cinnete 5 kala’ şeklinde bir başlık atmıştık. Fakat artık cinnet geçirme zamanı. Çünkü Rockstar Games GTA V PC sürümünü bir kez daha erteleyerek çıkış tarihini 14 Nisan’a attı.

GTA V’in önemli yenilikler sunan konsol güncellemesi 2014’ün sonlarında geldiğinde kullanıcılar oyuna büyük ilgi göstermişti. Üstelik PC sürümünün de 2015’in Ocak ayında geleceği açıklanınca heyecan bir kat daha artmıştı. Ancak konsol oyuncularını keyiften dört köşe yapan Rockstar Games, PC sahiplerini üzmeye devam ediyor.

27 Ocak tarihini 24 Mart’a erteleyen Rockstar Games, tam 1 ay kaldı diye sevinirken sürpriz bir erteleme daha yaptı. Oyun için yeni çıkış tarihi 14 Nisan oldu.

gta_v_pc_3

Erteleme sebebi yine aynı; Rockstar ekibi oyunu kusursuz hale getirmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu duyurdu.

Son olarak konsol oyuncularına yine iyi bir haber var; Rockstar Games’in uzun bir süre önce duyurduğu Online Heists özelliğinin çıkış tarihi belli oldu. Online olarak diğer oyuncularla ekip halinde görevler gerçekleştirebileceğiniz bu yeni özellik 10 Mart’ta konsol oyuncularına sunulacak. Daha önce oyunun tüm platformlara sunulacağı açıklandığı için PC versiyonu geldiğinde Online Heists’ın PC oyuncularına da sunulmasını bekliyoruz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.