Yaşam

Delta Airlines ve Tinder iş birliği sunar: Flört Duvarı


delta3
Online çöpçatanlık uygulaması olarak tanımlayabileceğimiz Tinder ile iş birliği yapan Delta Hava Yolları, gezginler ve eş arayanlar için “Flört Duvarı” inşa etti.

New York’un Williamsburg, Brooklyn semtinde bir duvarı baştan aşağı dokuz şehrin tanınmış simgeleri ve illüstrasyonlarla yeniden tasarlayan hava yolu şirketi, insanların bu ikonların önünde selfie çekerek Tinder profillerine renk katmalarına yardımcı oluyor.

delta5
Ana fikri, Delta’nın New York’tan diğer şehirlere tüm hava yollarından çok daha fazla uçuşu olduğunu seyahatseverlere hatırlatmak olan “New York is Go” kampanyası kapsamında, duvarda Eiffel kulesinden, Londra’nın renkli telefon kulübelerine kadar birçok simge bulunuyor.

delta7
Duvar sadece bu simgelere değil, havaalanı özel kodlarına da ev sahipliği yapıyor. Her havaalanı kodu o şehrin ünlü simgeleri ile birleştirilmiş.

“Siz oraya gerçekten seyahat edene kadar, biz sizin sahte yolculuğunuz için arka plan olmaya devam edeceğiz.” yazan duvar, aslında istediğiniz zaman istediğiniz mecrayı kullanarak gitmek istediğiniz istikamete kolayca bilet alabileceğinizi hatırlatırken, ziyaretçilerine de güzel anılar bırakıyor.

delta2

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler