Teknoloji

En hipster projektör Türkiye’de satışta

LG Mini Beam

LG, bugüne kadarki en küçük HD projektörü HD Mini Beam’i ülkemizde satışa sundu. Dahili güç kaynağına ve yüksek görüntü kalitesine sahip bu projektörü bizim için özel kılan ise her hipster’ın beğenisini kazanacak cinsten tasarımı.

430 gram ağırlığındaki HD MiniBeam (PH300) projektör, tek bir şarj ile iki buçuk saate kadar çalışabiliyor ve sunduğu dev görüntülerle kullanıcıların istedikleri her yere yanlarında bir sinema salonu taşıyabilmesini sağlıyor.

LG PH300, 100,000:1 kontrast oranı ve 300 ANSI lümen’lik parlaklık değerine sahip RGB LED ışık kaynağıyla birlikte 1280×720 piksellik HD çözünürlüğe sahip. Sağlamlığı esas alan tasarımının yanında 10 yıl boyunca günde 8 saat hiç durmadan seyretmeye denk gelen ortalama 30 bin saatlik kullanım ömrü sunuyor.

LG’nin Auto Vertical Keystone (AVK) teknolojisi, HD Mini Beam’in geleneksel projektörlere göre daha kolay şekilde kullanılabilmesini sağlıyor. AVK teknolojisi kurulumunu kolaylaştırmanın yanında sürekli gerekli olan lens düzeltme işlemini de ortadan kaldırıyor. Otomatik olarak en uygun açıyı seçerek görüntülerdeki bozulmayı en aza indiriyor. LG PH300’ün sahip olduğu birçok bağlantı noktası sayesinde akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve USB bellekler gibi cihazlardaki içerikler kolayca görüntülenebiliyor.

Hipster projektör PH300, 1099 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.