Kültür / Sanat

Fast And Furious 7’nin İlk Görüntüleri

Fast_furious_7

Ünlü aktör Paul Walker’ın son sahnelerini içeren Fast And Furious 7’ye ait ilk görüntüler YouTube’da ortaya çıktı. Fakat bir sızıntı söz konusu değil.

Filmde Brian O’Conner karakterini canlandıran ünlü aktör Paul Walker’ın beklenmedik ölümünün ardından geleceği bir süre belirsiz hale gelen The Fast And The Furious 7’nin 2015 yılında yayınlanacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Dün filme ait ilk trailer olduğu söylenen bir video YouTube’da ortaya çıktı. Videoda 7. filmin ilk sahneleri görülüyor. Paul Walker ve Vin Diesel’in bir cenazeye katılıyor olması duygusal bir tesadüf olmuş. Film, Han Lue karakterinin cenaze töreniyle başlıyor.

Fakat bu bir “sızıntı” video değil. Gelen bilgilere göre altıncı filmin özel Blu-Ray versiyonunda bu video zaten yer alıyordu. Sadece biraz geç keşfedilmiş. Paul Walker’ın ölümü sebebiyle çok daha fazla önem arzettiği de bir gerçek. Videonun sonunda eski yayın tarihinin verilmiş olması da bunun eski bir video olduğunu kanıtlıyor.

Paul Walker’ın yedinci filmdeki tüm çekimlerini tamamlamadığı biliniyor. Bu sebeple senaryoda nasıl bir değişiklik olacağını henüz bilmiyoruz.

 

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.