Müzik

Favori sanal grubumuz Gorillaz geri dönüyor

Gorillaz

Jamie Hewlett’ın Noodle için yaptığı yeni çizim

Sanal müzik grubu Gorillaz geri dönmeye hazırlanıyor. Son olarak 2011’de bir albüm yayınladıktan sonra yollarını ayıran grup kurucuları, Instagram üzerinden yeni çizimler yayınladı ve Gorillaz’ın geri döneceğini doğruladı.

Blur grubunın solisti Damon Albarn ve çizer Jamie Hewlett’ın fikirleriyle ortaya çıkan 4 kişilik sanal bir müzik grubu Gorillaz, kurucuları arasındaki anlaşmazlıklar sebebiyle önce 2011 yılında dağılmıştı. O günden bu yana tek bir çalışmaya dahi imza atmayan ekipten Jamie Hewlett, Instagram‘da paylaştığı yeni çizimlerle heyecan yarattı. Grubun üyeleriyle ilgili üç çizim yayınlayan Hewlett, kullanıcılardan gelen sorulara da “evet, Gorillaz geri döndü” şeklinde yanıt vermiş.

Şu an için herhangi bir albüm ya da single duyurusu yok. Ayrıca Damon Albarn da bu konuyla ilgili bir açıklamada bulunmuş değil. Ancak henüz doğrulanmamış bilgilere göre anlaşmazlıklar çözüldü ve ikili yeni bir albüm ile geri dönmeye hazırlanıyor.

Daha önceki röportajlarında Damon Albarn da günün birinde Gorillaz’ın geri dönebileceğini söylemişti. Dolayısıyla ikilinin birleştiğini ve geri döndüğünü düşünmek için ipuçları oldukça sağlam.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.