Oyun

GameHub ile kaliteli oyunları indirmeden oynayın

dark-souls-3
Oyuncuların yüksek boyutlu oyunları indirmelerine gerek kalmadan web üzerinden oynamalarını sağlayan GameHub, Türkiye’nin kitlesel fonlama platformu Arıkovanı’nda ön siparişe açıldı.

Konusu, türü, oynanış şekli ne olursa olsun oyunseverlerin en çok önem verdiği konuların başında görüntü kalitesi geliyor. Yapımcı şirketler de her geçen gün gerçeğe daha yakın görüntüler sunmak adına teknolojinin sınırlarını olabildiğince zorluyor. Bu, görüntü anlamında biz oyunseverleri fazlasıyla tatmin etse de bazı dezavantajları da beraberinde getiriyor; gb’larca indirilecek dosya ve bu dosyanın bilgisayarda kaplayacağı alan!

gamehub

Türkiye’nin ilk bulut oyun platformu olarak lanse edilen GameHub, bu sorunları bertaraf etmeye geliyor. Platform “game streaming” sistemiyle çalışıyor ve yüksek boyutlu oyunları indirmeden web üzerinden oynamayı mümkün kılıyor. Üstelik bunu yaparken görüntü kalitesi ve hızdan da taviz vermiyor.

Türkiye’nin kitlesel fonlama platformu Arıkovanı üzerinden fon toplamaya başlayan GameHub, şimdiye kadar 25 bin TL’nin üzerinde destek görmüş durumda. Projenin 100 bin TL’lik hedefine ulaşmasına yardımcı olmak ve proje hakkında daha detaylı bilgi almak için Arıkovanı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler