Teknoloji

Giyilebilir Teknoloji Cinsellikle Buluştu: SexFit

SexFit

Giyilebilir teknolojiler cinsellik ile olan ilişkisini artırıyor. Her geçen gün artan giyilebilir seks oyuncaklarına şimdi bir yenisi daha ekleniyor: Penis üzerine takılabilen SexFit.

Giyilebilir teknoloji hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladı. Artık akıllı saatler piyasada boy göstermeye başlamış durumda. Sağlıktan spora ve hatta evcil hayvanlarımıza kadar her konuda giyilebilir teknoloji önümüzdeki birkaç yılın trendi olacak. Elbette seks de insan vücudunun ihtiyaçlarından biri ve giyilebilir teknolojilerin bu alana da girmesi kaçınılmaz. Tabi seks oyuncaklarının tabu olarak görülmesi bu ürünleri de biraz ”tuhaf” kılıyor.

İşte size bir örnek: SexFit. Teknolojiyle donatılmış bir seks oyuncağı olan SexFit, şeklinden de anlaşılabileceği gibi erkek cinsel organı üzerine takılmak üzerine tasarlanmış.

SexFit’in üzerinde bir titreşim üreteci bulunuyor. Bu üreteç daha yüksek bir cinsel deneyim için titreşimler üretiyor. Bunun yanında cihazın tasarımı da cinsel organ üzerindeki kan akışını artırıyormuş.

SexFit_2

İlginç özelliklerden biri de SexFit’in akselerometre ve Bluetooth özelliğine sahip olması. Bu sayede cinsel deneyim esnasındaki performansınızı ölçüp, Bluetooth ile akıllı telefonunuza aktarabiliyor. Böylece kaç kalori yaktığınıza kadar birkaç detaylı bilgiye ulaşabiliyorsunuz.

Ürün şuan prototip aşamasında. 2014’ün sonlarına doğru test süreçlerinin başlaması bekleniyor. Amaç, 2015’in başlarında bu ürünü piyasaya sunmak.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.