Teknoloji

Gran Turismo 6’dan Yeni Video

Ferrari_FXX_GT6

Efsanevi yarış simülatörü Gran Turismo’nun 6. oyunu için lansman öncesi yeni bir video yayınlandı.

Gran Turismo serisinin yeni oyunu olan Gran Turismo 6, önümüzdeki günlerde satışa sunulacak. 6 Aralık’taki lansman öncesi Polyphony Digital’den detaylar gelmeye devam ediyor. Dün efsanevi pilot Ayrton Senna için özel planları olduğunu açıklayan firma, bu kez oyundaki araçlar, pistler hakkında bilgiler paylaştı ve oyundan görüntüler içeren bir video yayınladı.

Yeni Gran Turismo’da 1200 araç ve 100’ün üzerinde pist olacak. PS4 yerine PS3 hazırlanması sebebiyle görsel açıdan çok büyük yeniliklere sahip olmayan GT6, kullanıcıları yeni araçlar ve pistlerle yakalamayı hedefliyor. Oyuna birçok yeni model eklenirken GoodWoord tırmanış pisti, Silverstone, Mount Panaroma gibi dünyaca ünlü pistler de yerini almış. Dikkat çeken araçlar arasında Ferrari FXX ve 246 Dino, Pagani Huayra, BMW 507, KTM X-Bow, Oldsmobile Toronado gibi modeller başı çekiyor.

Videoda oyun içi görüntülere yer verilmemiş. Bunun yerine açılış videosu tadında bir içerik tercih edilmiş. Yine de GT meraklıları için heyecan verici detaylar içeriyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.