Gezi / YemekYaşam

Hard Rock Cafe İstanbul Açıldı

nowopen

Dünyanın en yaygın kafe – restoran zincirlerinden biri olan olan Hard Rock’ın İstanbul şubesi sessiz sedasız açıldı.

Hard Rock Cafe’nin İstanbul’da bir şube açacağı söylentileri geçtiğimiz aylarda yapılan resmi açıklamalarla birlikte doğruluk kazanmıştı. Biz de sizlere inşaat haline Hard Rock hakkında bilgileri daha önce paylaşmıştık. Hard Rock Cafe’nin açılışı ise pek beklediğimiz gibi olmadı. Daha önce bu konuda Facebook sayfası üzerinden ve basın bilgilendirmeleri yoluyla bilgiler paylaşılmıştı. Fakat açılış için herhangi bir bilgi paylaşılmadığı gibi Facebook sayfası da şuan kapalı.

hard_rock_cafe_logo

Hard Rock Cafe Istanbul, tarihi ‘Sponeck Birahanesi’nin yerinde açılmış durumda. Bu mekan Türkiye’de ilk film gösteriminin (1896) yapıldığı yer olarak belirtiliyor. Global site üzerinden verilen bilgiye göre Hard Rock Cafe Istanbul’un 1 adet canlı sahnesi, 3 adet içki barı ve restoran şeklinde düzenlenmiş 300 kişilik bir bölümü bulunuyor. Bununla birlikte teras ve özel odalar da mevcut. Elbette her Hard Rock’ta olduğu gibi hediyelik ürünlerin de yer aldığı bir mağaza mevcut.

Biz henüz bizzat deneyimleme fırsatı bulamadık fakat internette Hard Rock Cafe Istanbul hakkında şimdilik olumsuz yorumlar çoğunlukta.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler