Kültür / Sanat

Harrison Ford Ayağını Kırdı

Harrison_Ford_2014

Usta aktör Harrison Ford, Star Wars VII’nin çekimlerinde talihsiz bir olay yaşamış. Hastaneye kaldırılan Ford’un bileğini kırdığı söyleniyor.

Efsanevi Star Wars serisinin yedinci filminde en kritik karakterlerden birisi olması beklenen Han Solo’yu canlandıran Harrison Ford, hastaneye kaldırılmış. Ünlü oyuncu hakkında ortaya çıkan bu iddiaları kısa bir süre sonra Lucasfilm de doğruladı. Lucasfilm, Ford’un bileğinden sakatlandığını ve bu sebeple yerel bir hastanede tedavi gördüğünü açıklamış.

Lucasfilm’in açıklamasında yer almasa da Harrison Ford’un sakatlığına dair çeşitli söylentiler dolaşıyor. Bazı kaynaklar Ford’un bileğinde kırık olduğunu ve uzunca bir süre tedavi göreceğini söylüyor. Bazı kaynaklar ise Ford’un bileğinin kırılmasına sebep olan olayın Millenium Falcon’da gerçekleştiğini, geminin kapılarından birinin bu olaya sebep olduğunu söylüyor.

71 yaşındaki Harrison Ford ne zaman setlere geri dönecek bilemiyoruz. Fakat bu durumun filmin çekimlerini etkilemeyeceği söyleniyor. Yönetmen J.J. Abrams’ın Harrison Ford’un sahnelerini ertelediği, usta oyuncu iyileştiğinde bu sahnelerin çekileceğini belirtiliyor.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.