Kültür / SanatSosyal Medya

Harrison Ford uçak kazası geçirdi

Harrison_Ford_Han_Solo

Ünlü aktör Harrison Ford, küçük uçağıyla bir golf sahasına acil iniş yapmak zorunda kaldı. Oğlu, Ford’un durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Pilot lisansı bulunan ve küçük uçaklarla sık sık uçan Harrison Ford, bugün teknik bir aksaklık sebebiyle ciddi bir kaza geçirmiş. Han Solo ve Indiana Jones gibi karakterle ünlenen Ford, önce kuleye bir motor arızası bildirmiş ve acil iniş izni istemiş. Ancak uçak havalimanına kadar ulaşamayınca bir golf sahasına acil iniş yapmak zorunda kalmış.

Hastaneye kaldırılan Harrison Ford’un durumu önce “kritik” olarak açıklandı. Ancak ardından stabil ve iyi durumda olduğu duyuruldu. Oğlu Ben Ford ise babasıyla görüştüğünü ve biraz hırpalanmış olmasına rağmen iyi göründüğünü tweet’ledi.

Tek motorlu açık kokpitli bir uçak uçuran Harrison Ford’un neden böyle bir kaza geçirdiği henüz bilinmiyor. Ancak uçağın durumu inişin sert olmasına rağmen bilinçli bir şekilde yapıldığını gösteriyor. 73 yaşındaki Harrison Ford geçtiğimiz aylarda da Star Wars çekimlerinde ayağını kırmıştı. Artık biraz daha sakin olma zamanı gelmiş gibi görünüyor.

Harrison_Ford_plane_crash

 

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.