Yaşam

Kampçılar için müthiş alternatif: Tavan hamağı

hamak (3)
Gezginler, kamp hamağı ayağınıza geldi! Ağaç kenarına, göl başına, boş tarlaya hamak atılır. Aracınızla yola çıktıktan sonra artık size her yer hamak alanı!

Havalar ısındı, tatil veya hafta sonu için kaçamağı için planlar yapılmaya başlandı. Kampçılar da ufak ufak hazırlıklarını tamamladı. Ancak hala yanına ne alacağına karar veremeyenler veya alternatif arayanlar için güzel bir haberimiz var.

hamak (5)
TrailNest isimli firma tarafından geliştirilen hamak sistemi, kampçılar ve gezginler için alternatif bir deneyim vadediyor. SUV ve pick-up gibi tavan bağlantı aparatına sahip araçlar için tasarlanan sistem, kampçıların hamak kurmak için ağaç arama derdini ortadan kaldırıyor.

Tavan hamağının kurulumu oldukça basit. Ayarlanabilir standı sayesinde tavan askısına sahip tüm araçlara bağlanabilen hamak, kolay kurulumla saniyeler içinde hazır hale geliyor. Geriye sadece hamağa kurulup manzaranın tadını çıkarmak. Pratikliğinin yanı sıra tavan hamağının sunduğu bir başka güzellik de yerden yüksekliği sayesinde etraftaki manzaraya iyice hakim olma fırsatı sunması.

hamak
İki kişilik alternatifi de bulunan ve 350 dolardan başlayan tavan hamağı ile TrailNest’in geliştirdiği diğer kamp çözümleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

VİDEO

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler