TasarımYaşam

Kartondan harika Cadılar Bayramı maskeleri

Wintercroft_6

Türkiye’de Cadılar Bayramı çok ciddi kostüm partilerine sahne olmasa da bu maskelerden birini yapmak isteyebilirsiniz. Çünkü maliyeti düşük, yapması kolay ve harika görünüyorlar!

Wintercroft tarafından hazırlanan maskeler, aslında birer şablondan ibaret. Wintercroft’un sitesine girerek yaklaşık 5 dolar ücret karşılığında bu şablonları satın alabiliyorsunuz. Tüm şablonlar A4 üzerine basılmak için tasarlanmış. Bunları standart bir yazıcıda A4 kağıtlara basıp, ardından bir kartonun üzerine yapıştırıyorsunuz. Karton tercihi size kalmış. Wintercroft’a göre eski yiyecek kutularından biri maske yapmak mümkün. Kartonu şablonlara göre kesiyor, birleşmesi gereken noktaları numaralara göre birleştiriyor ve bantlıyorsunuz. Sonunda da ortaya böyle maskeler çıkıyor.

Wintercroft_7

Wintercroft’un sitesinde birçok farklı maske için şablon var. Biz özellikle Stormtrooper ve baykuş maskelerine bayıldık. Tabi bizim elimizden çıkanlar da bu kadar iyi olur mu bilemiyor ama yine de şansımızı denemeyi düşünüyoruz. Wintercroft’a göre maskeleri yapmak ortalama 4 saat sürüyor.

Farklı tasarımlara ait şablonlara Wintercroft’un sitesinden göz atabilir ve su site üzerinden satın alabilirsiniz.

Wintercroft_3

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.