OyunTeknoloji

Kliksa PS4 için geek kaplamalar satacak

Kliksa PS4 Jewel Skin

Sabancı’nın e-ticaret platformu Kliksa, ABD ve Avrupa’da popüler olan konsol kaplama akımını Türkiye’ye getirmeye hazırlanıyor. PS4’ünüzü favori oyun ve filmlerin karbonfiber kaplamalarıyla renklendirebileceksiniz.

Kliksa 100’e yakın kaplama seçeneğini satışa sunduğunu belirtiyor. Simpsons, Battefield ve Game of Thrones gibi gözde yapımların kaplamalarının yanı sıra çiçek motifleri, renkli desenler, Bob Marley, Michael Jackson, Jimi Hendrix, Lady Gaga, Robin Williams gibi dünyaca ünlü sanatçılar, Kurabiye Canavarı, Minionlar gibi çizgi film karakterleri, unutulmaz film ve dizilerin kahramanları, 3 boyutlu resimler ve çizimler de yine seçenekler arasında.

Biz her ne kadar tercihimizi geek kaplamalardan yana kullanacak olsak da, isteyenler destekledikleri spor kulüplerinin renklerinden oluşan seçenekleri de tercih edebilir.

Kliksa her ne kadar “Kliksa.com’da oyun severleri bekliyor” dese de, tüm çabalarımıza rağmen sitesinde kaplamaları bulmayı başaramadık. Bu nedenle fiyatlarını da bilmiyoruz. Bulanlar, bizim gibi bulamayanlara anlatsın. Bardağın dolu tarafına bakın; en azından yakında PS4’lerimizi kaplamak için ABD’den kargo beklemek zorunda kalmayacağımızı biliyoruz…

Umalım da Kliksa ürünleri satışa sunması gerektiğini en yakın zamanda hatırlasın.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.