Gezi / Yemek

Kuzey ışıklarını izlemenin en konforlu hali


Finlandiya’da bulunan Levin Iglut Golden Crown maceraperest ve romantik gezginlere olağanüstü bir deneyim fırsatı sunuyor. Standart bir tatilden daha fazlasını isteyenlerin uğrak yeri olacak bu otel müşterilerini normal odalar yerine tamamen camdan yapılmış iglolara yerleştiriyor.

Eğer şansınız varsa kuzey ışıklarının (Aurora Borealis) panaromik manzarasını yoksa da yıldızlarla dolu gökyüzünü doyasıya seyredebiliyorsunuz.

Levin Iglut’ın iglolarının her biri elektirikle ısıtılabilen sis önleyici cam, küçük bir mutfak, duş ve tuvalete sahip. Ayrıca her odada kuzey ışıklarını en verimli şekilde izleyebilmek için uygun pozisyona ayarlanabilen motorlu bir yatak da bulunuyor. Bunlara ek olarak hepimizin duymaktan en memnun olacağı şey sanırım Wİ-Fİ. Bu şekilde harika nordik maceralarınızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz.


Şu an iglolar “premium” ve “olağanüstü” olmak üzere 2’ye ayrılıyor. Premium odalar genellikle romantik bir tatil yapmak isteyen çiftler arasında oldukça popüler. Olağanüstü oadalar ise 12 yaş altı çocuklara ekstra yatak seçeneği sunduğu için aileiler için daha uygun bir tercih gibi gözüküyor.

Kuzey ışıklarının muhteşem manzarasını tamamen cam bir igloda deneyimlemek için 390 ile 472 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Show More

Benzer İçerikler