Tasarım

Leatherman fonksiyonellik meraklıları için rüya bilekliği üretti

Leatherman_Tread

Leatherman’ın yeni çok amaçlı aleti fonksiyonellikte sınırları zorluyor. Öyle ki bu bilekliğe 25 farklı fonksiyonu sığdırmayı başarmışlar.

Bazı kişiler için fonksiyonellik tasarımdan çok daha önemlidir. Onlar altın saatler, güzel bileklikler, şık ayakkabıları istemez sadece fonksiyonelliğe değer verir. Böyle kişiler için Leatherman markası da dünyanın en birkaç ürünü üreten bir markadır. Ancak Leatherman’ın yeni Tread isimliği bilekliği onların bile hayallerinin ötesinde.

Leatherman_Tread_4

Leatherman genellikle ürünlerini çakı ya da anahtarlık formuna mümkün olduğunca fazla fonksiyonu sığdırmak üzerine kurgular. Fakat bu kez bunu bileklik üzerinde denemişler. Sonunda da ortaya 25 farklı aletin görevini yerine getirebilen bu bileklik çıkmış.

25 fonksiyonun hepsi tek tek açıklanmamış. Bilekliğin sökülebilen parçalardan oluştuğunu ve bu parçaların farklı işlevlerde kullanılabildiğini biliyoruz. Tornavidalar, şişe açacağı ve İngiliz anahtarı bunlardan bazıları. Hepsi bir araya geldiğinde ise tam da mekanik meraklılarının seveceği türden bir bileklik haline geliyor.

Leatherman_Tread_2

Ayrıca bilekliğin bir bölümünü saat için de kullanabiliyorsunuz. Leatherman, bu bileklik için bir de saat gövdesi üretmiş.

Şuan için ürünün fiyatı bilinmiyor. Leatherman sonbahar aylarında bu bilekliği saat ile birlikte satışa sunacağını açıkladı.

Leatherman_Tread_3

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.