Sağlık / SporYaşam

LÖSEV Onkoloji Hastanesi Projesi Hayata Geçiriliyor

lösev_onkoloji_hastanesi

Küçük ve büyük bütün lösemi ile kanser hastalarına tamamen parasız ve en iyi tedavi koşullarını sağlayacak, %100 iyileşmeyi hedefleyen LÖSEV Onkoloji Hastanesi ve Onkoloji Merkezi projesi hayata geçiriliyor.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Lösemi ve kanser hastalarına tamamen parasız ve en iyi tedavi koşullarını sağlayacak yeni projesi,  “LÖSEV Onkoloji Hastanesi ve Onkoloji Merkezi” ile kanser hastalarına umut olmaya devam ediyor.

Türkiye ve Avrupa’nın en donanımlı tesisi olarak nitelenen Onkoloji Hastanesi ve Merkezi’nin tamamlanması amacıyla başlatılan “Lösemili Çocuklarımızın Geleceği İçin Bir Tuğla da Siz Koyar mısınız?”kampanyası birçok sanatçı, sporcu ve kanaat önderinin de desteğiyle gerçekleştiriliyor.

“Lösemili Çocuklarımızın Geleceği İçin Bir Tuğla da Siz Koyar mısınız?” kampanyasının duyurusu, 29 Nisan Salı günü Conrad Otel’de gerçekleştirilecek basın toplantısı ile yapılacak.

Kampanyaya destek veren Cem Yılmaz, Vahide Perçin, Ayşe Arman, Emre Kınay, Ceyhun Yılmaz gibi ünlü isimlerin yanı sıra Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş spor kulüplerinden futbolcuların da yer toplantıda yer alacağı açıklandı.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.