Kültür / Sanat

Mission Impossible 5 bu yaz vizyona girecek

Tom_Cruise_MI5

Mission Impossible serisinin yeni filmi Star Wars ve James Bond’un gölgesinden kurtulmak için yaz aylarında yayınlanacak.

Mission Impossible, bir dönem Türkiye’de de çok sevilen abartılı aksiyonun son temsilcilerinden biri. Tıpkı James Bond serisi gibi Mission Impossible da kimsenin hayran olmadığı filmler gibi görünse de gişede her seferinde belirli bir seviyeye ulaşmayı başarıyor. Bu sebeple seriler uzayıp gidiyor.

2015’te James Bond’la beraber Mission Impossible da beyaz perdeye dönüyor. Serinin beşinci filminde yine Ethan Hunt rolünde Tom Cruise’u göreceğiz. Aslında filmin 2015’in sonlarında yayınlanması bekleniyordu. Fakat aynı tarihlerde başka iddialı filmlerin de vizyona girecek olması sebebiyle vizyon tarihi yaz aylarına alınmış.

Star Wars ve James Bond’un da benzer tarihlerde yayınlanacak olması film tarihinin değişmesindeki temel sebep olarak görülüyor. Ayrıca Star Wars’un yönetmeni JJ Abrams, MI5’te de prodüktörlük rolünü üstlenmiş durumda. MI3’te de yönetmenlik yapan Abrams, yeni film için böyle bir öneride bulunmuş olabilir.

Mission Impossible 5’in 31 Temmuz’da vizyona girecek.

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.