ModaYaşam

Mustang 2014 İlkbahar Yaz Kadın Koleksiyonu

IMG_7067

Mustang Jeans, 2014 yazında kadınlar için güncel trendlerden ilham alan ve farklı stilleri içeren bir denim koleksiyonu sunuyor.

İnovasyonun öne çıktığı denim koleksiyonunda önemini sürdüren skinny ve super skinny kalıplar da bulunuyor. Chino pantolonların yanı sıra renkli 5 cepli jean’ler de koleksiyonda yer alıyor. Sezonun bir başka önemli formu ise bilekte biten pantolonlar.

Mustang_Jeans_2014

Çeşitli tonlarda sunulan mavi, denim görünümüne farklı bir hava katmış. Ayrıca yazın pastel renklerinde son derece yumuşak denimler de kullanılmış. Metal boncuklar, ve fermuarlar gibi dekoratif unsurlara özel bir vurgu yapıldığı görülüyor. Yeni ve daha yoğun yıkamalar da bu yaz tekrar moda. Burada önemli olan özgün bir görünüm ve denimlerde özellikle yumuşak bir dokunuş. Koleksiyon, kullanılmıştan eskitilmişe büyük çeşitlilik sunuyor.

Mustang_Jeans_2014_4

2014 İlkbahar – Yaz sezonunda renkler kadınlar için çok önem kazanıyor. Mavinin çeşitli tonlarının yer aldığı renk paletinde özellikle sezon başında pasteller de önemli bir tema oluşturuyor. Yaz sezonu Mart ayından itibaren hareketlenirken mor ve yeşil gibi tonlarla birlikte temel renk olan indigo mavi ağırlıklı olarak kullanılıyor. Kirli beyazın koleksiyonun tamamında önemli bir renk olmaya devam ettiği görülüyor.

Mustang_Jeans_2014_2

MJ SS14 Images hoch.indd

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.