ModaOyun

Nike’tan PlayStation temalı ayakkabı

Nike, basketbol oyuncusu Paul George ile geliştirdiği koleksiyonun yeni modeli PG2’yi PlatStation temasıyla hazırlamış.

Genç sporcuların oyun merakını bilmeyen yoktur. Bugün olgun dönemlerini geçiren birçok oyuncu çocukluğunda PlayStation gibi konsolları delicesine severek büyüdü. NBA’de Oklahoma City Thunder forması giyen Paul George da bir noel günü kendisine hediye edilen PlayStation 2’yi hala unutamadığını söylüyor. Nike ile isminin baş harflerini taşıyan bir ayakkabı konusunda işbirliği yapan George, oyun merakını göstermek için serinin ikinci modeli için PlayStation temasını uygulamayı seçmiş.

Nike, Paul George ve PlayStation ortaklığından da ortaya bu model çıkmış. Üzerinde ışıklı bir PlayStation logosu barındıran ayakkabı, bağcık kısmında da yine PlayStation’la özdeşleşen renkleri taşıyor. Ayakkabının arka kısmında özel bir PSN kodu görmek mümkün. Bu kod sayesinde kullanıcılar PlayStation’larına özel bir tema yükleme şansına sahip oluyor.

Ayakkabının en dikkat çekici özelliği dil kısmındaki ışıklı logolar olsa da bu ışıklar pek uzun ömürlü değil. Pili değiştirilemeyen ışıkların ömrü 150 saat olarak açıklandı. Neyse ki açma kapama düğmesi sayesinde ışıkları istediğiniz zaman açıp kapamanız mümkün.

Sınırlı sayıda üretilecek olan PlayStation temalı PG2, 10 Şubat’ta 110 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler