ModaYaşam

The North Face 2014 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu

fotograf

Son yıllarda özellikle spor giyim meraklıları arasında yükselen bir marka olan The North Face, 2014 İlkbahar / Yaz koleksiyonunu tanıttı. Markanın kimliğine uygun outdoor bir konseptle gerçekleştirilen etkinlikte yeni sezon ürünlerini sizler için görüntüledik.

The North Face’in sınırsız özgürlük vaat eden yeni koleksiyonunun temel bileşenlerini; değişken hava koşullarına karşı hazır teknik kumaşlar, vücut esnekliğini optimum seviyede kullanmaya olanak tanıyan süper esnek materyaller, performans esnasında nemi ciltten hızla uzaklaştıran üst seviye UV ışın korumalı kumaşlar,  soğuğun tüm engellerini yıkabilen konforlu ve hafif alt -orta katman ürünler oluşturuyor.

The_North_Face_2014_2

The North Face ’in 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu;

Adrenalinden taviz vermeyip özgürlüğü doruklarda yaşamak isteyenler için tasarlanmış Summit Serisi,

Her koşulda yürüyüş tutkunlarına özel geliştirilmiş Outdoor Serisi,

Tırmanış sporcularının her türlü ihtiyacına karşılık veren Outdoor Climb Serisi,

Şehir – doğa koşucularına maksimum performans olanağı tanıyan Performance Serisi  ve

Macerayı şehirde yaşamak isteyenlere özel hazırlanmış Urban Exploration Serisi’nden oluşuyor.

The_North_Face_2014_22

Summit Serisi

Sahada edinilmiş tecrübelere dayanarak ortaya çıkan The North Face  Summit Series™, sporcuları sıcak, kuru ve güvenli tutmaya odaklanmak üzere tasarlanmış. Piyasadaki en dayanıklı ve hafif ekipman olma iddiasındaki Summit Series, ürün teknolojisinin ve yenilikçi tasarımın zirvesini temsil ediyor. Dağlardaki uzun bahar günleri, aklınıza gelebilecek her hava koşulunu barındırır: Dondurucu sabahlar,  bunaltıcı öğle vakitleri, güneş, yağmur, kar ve sert rüzgarlar… İlkbahar Yaz 2014 Summit Series en zorlu performans ihtiyaçlarını karşılamak için, sınırsız hareket özgürlüğü ve konforu her şeyin üzerinde tutan sporcuların ilk tercihi oluyor.

The_North_Face_2014_9

Koleksiyonun dikkat çeken ürünlerinden biri olan, yüksek dağ veya kaya tırmanışçıları için en yüksek düzeyde koruma sağlayan orta veya dış katman kıyafeti DNP Hoodie Montlar, ıslakken bile içerisini sıcacık tutabiliyor. Hava alma özelliği ve hareket özgürlüğü sağlayan örme panellerle en zorlu koşullarda dahi sporcuyu engelsiz ve özgür hissettiren DNP Hoodie Montlar, aynı zamanda kolayca paketlenerek neredeyse hiç yer kaplamıyor.

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.