Teknoloji

Philips Styleshaver ile Tüm Çözümler Tatil Çantanızda

philips-styleshaver-qs6140

Philips’in bir tarafı şekillendirici diğer tarafı tıraş makinesi olan StyleShaver QS6140 ürünü, tatilinizde de tek bir ürün ile size komple çözümler sunuyor.

Özellikle yaz aylarında, tatildeyken bile stilinden ödün vermek istemeyen ve tek bir ürün ile tüm çözümleri yanında bulundurmak isteyen erkeklerin imdadına Philips StyleShaver QS6140 yetişiyor.

En iyi sonuçlar için şekillendirici ve tıraş makinesi olmak üzere iki farklı uca sahip Philips StyleShaver QS6140, istenilen stili yaratmanız için 12 uzunluk ayarlı sakal düzeltici sunuyor. 32 mm’lik yuvarlatılmış uçlu tam boylu şekillendirici, ciltte nazik bir dokunuş hissi uyandırırken optimum kesme performansı sunuyor. Diğer uçtaki  15 mm’lik hassas düzeltici ise metal gövdesiyle mükemmel bir görünüm ve en detaylı şekillendirme performansını elde etmenizi sağlıyor. Philips StyleShaver QS6140, sinekkaydı tıraş için de TripleAction tıraş başlığına sahip.

Philips_QS6140

 

Su geçirmediği için kolayca temizlenebilen ve duşta da kullanılabilen Philips StyleShaver QS6140, lityum iyon pili sayesinde 50 dakikalık uzun kullanım sunmasının yanı sıra hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakika şarj edildikten sonra 10 dakika kullanılabiliyor. Philips StyleShaver QS6140’ın banyo dolabında saklamak ve şarj etmek için uygun kullanım sağlayan standı, katlanabildiği için de kolayca taşınabiliyor ve saklanabiliyor.

Fiyatı: 229,90 TL

(Basın Bülteni)

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.