İş Dünyası

The Pitcher 2017 İçin Geri Sayım Başladı!

the pitcher 2017

Her yıl EMEA bölgesinin iddialı girişimleriyle, yeni fırsatlar kollayan yatırımcıları bir araya getiren The Pitcher 2017 için son 5 gün!

14 ülkeden yapılan 521 başvuru arasından belirli kriterlere göre seçilen 20 adet girişim, 15 Nisan’da işlerini sergileyecek ve potansiyel yatırımcılardan gelen soruları yanıtlayacak.

Ana program birbirinden ilginç girişimlerin sunumlarıyla devam edecekken, yan oturumlarda ise konferans, seminer ve atölye çalışmaları düzenlenecek.

İTÜ Arı Teknokent sponsorluğunda düzenlenen Madalyonun İki Yüzü adlı oturumda, Deniz Tunçalp moderatörülüğünde girişimci gözünden yatırımcı ve yatırımcı gözünden girişimci tartılışırken, Peter Hopwood, Pitch Persuasion & Delivery adlı konferansta konuşmacı olarak yer alacak.

Hürriyet Gazetesi’nin CEO’su Çağlar Göğüş ise Hürriyet Ventures adlı oturumda katılımcılarla bir araya gelecek.

Girişimcilikte İçerik Pazarlaması adlı seminerde ise Redbull Web Manager görevini üstlenen Mehmet Duru’nun moderatörlüğünde CEOtudent’ın kurucusu Yağmur Avvurur ile Pazarlama Türkiye’nin kurucusu Ender Satıcı girişimciliğin içerik üretimi ve bunun pazarlanması yönünü masaya yatıracaklar.

Insprad tarafından organize edilen The Pitcher’ı benzerlerinden ayıran detaylar ise etkinliğe katılım sağlayan bütün yatırımcıların, girişim sunumları sonunda yapılacak oylamaya jüri olarak katılabilmeleri, geleneksel organizasyon akışının yanı sıra katılımcıların ilgi alanlarına uygun yan oturumlara katılarak kendilerine yeni bir değer katabilmeleri.

The Pitcher 2017, Turkcell Arıkovaı, TEB Özel Melek Yatırım Platformu, Etkin Proje ve İTÜ ARI Teknokent ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Gün sonunda ise yatırımcıların oylarıyla belirlenecek olan kazananlar için bir ödül töreni düzenlenecek. Kazanan girişimler TEB ÖZEL Melek Yatırım Platformu, ODTÜ Teknokent, TEB Girişimci Evi ve Technolera gibi firmalardan ödül almaya hak kazanacaklar.

15 Nisan’ Levent Workinton’da düzenlenecek The Pitcher etkinliği için ücretsiz kayıt yaptırmadıysanız, thepitcher.org adresinden kaydolabilirsiniz.


 

Esra Nur Gördük

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler