Sosyal Medya

Ryan Reynolds, DEADPOOL olduğunu kanıtlamak için daha ne yapsın?


Ryan Reynolds’ın IMDB filmografisine gidip biraz aşağılara scroll yapınca romantik komedilerin aranılan yüzü, Holywood’un sempatik çocuğu, etliye sütlüye karışmayan efendi bir aktör olduğunu hatırlıyoruz. Ancak son birkaç yıldır hayatımıza yer eden Ryan biraz farklı. Tabii ki kırmızı kostümden sonraki dönemden bahsediyoruz.

Deadpool izledikten sonra Ryan Reynolds bu rol için yaratılmış demeyeni dövüyorlar. Biraz daha ileri gidenler, Ryan rol falan yapmıyor, bizzat kendini oynuyor yorumunu yapıyor. Haksız da sayılmazlar. Nasıl ki Wolverine’i Hugh Jackman’sız düşünemiyorsak, Deadpool-Ryan Renolds için de durum aynı.

Hugh Jackman bunu müthiş oyunculuğuyla başarırken, Reynolds deyimi yerindeyse taş atıp kolu yorulmadan, yani normal hayatına devam ederken yapıyor. Herhangi bir talk şova katıldığında da, Instagram hesabından karısına hitap ettiğinde de Deadpool’dan farksız.

Bunun son örneğini ise Deadpool 2’nin basın turlarından birinde rastladık. Filmin pazarlaması için geçtiğimiz gün Kore’ye konuk olan Deadpool ekibi, yine müthiş eğlenceli bir PR çalışmasına imza attı.

Ekip bunun için ülkenin popüler şarkı yarışması King of Masked Singer’ı seçti. Programa unicorn maskesi ve gökkuşağı temalı peleriniyle katılan Ryan Reynolds, Annie müzikalinden Tomorrow’u seslendirdi. Gerçekten tam bir Deadpool hareketi değil de ne?

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler