Sağlık / SporYaşam

SwissCare, İğnesiz Botoks Etkisi Sağlayan BEAUTYTOX ile Türkiye Pazarına Giriyor

2011 yılından beri dünyanın kırk ülkesinde  dermokozmetik ürünlerini tüketicinin beğenisine sunan SwissCare artık Türkiye’de! Bugün, Ceylan Intercontinental Otel Taksim’de  düzenlenen basın toplantısı ile ilk tanıtım gerçekleşti.  İğnesiz botoks etkisi sağlayan BEAUTYTOX ürünü ile tüm yetkili eczanelerde tüketicilere sunulan SwissCare ürünleri, doğal mucizenin sonuçlarını kanıtlamak üzere raflarda yerini alıyor.

SC_Cosmetics_Range_reflectie

Dünyanın kırk ülkesinde yüz ve vücut bakımına önem veren,  genç kalmak isteyen tüm kadınların ve erkeklerin beğenisine sunulan İsviçre menşeli dermokozmetik markası SwissCare, en gözde ürünü BEAUTYTOX ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapıyor.

Cilt kusurlarından rahatsız olan herkesin kullanabileceği BEAUTYTOX, diğer tüm SwissCare ürünleri gibi İsviçre’de üretiliyor. Eski moda botoks tedavisinin yerine acısız ve çok daha düşük maliyetli bir çözüm sunmayı hedefleyen marka,  BEAUTYTOX ürünü ile düzenli kullanımla yüz ifadesini bozmadan daha genç ve taze bir görünüme kavuşmayı sağlıyor. Botoks ile aynı mantıkta çalışan yani yüz kaslarının gevşetilmesi ile kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltan yaşlanma karşıtı bir serum olan BEAUTYTOX, yalnızca eczanelerde satılıyor. SwissCare CEO’su Mario Oldani, marka ve ürün hakkında şunları söylüyor: “İsviçre’de yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, BEAUTYTOX’un kasların derhal ve uzun süreli olarak gerilmesini sağladığını, bu şekilde kırışıklıkları ve ifade çizgilerini yalnızca dört gün içerisinde gözle görünür biçimde azalttığını gözlemledik. SwissCare’in gözde ürünü BEAUTYTOX, yirmi sekiz günlük düzenli kullanım sonucunda kırışıkların yüzde 52 oranında azalmasını sağlıyor.”

SC_Cosmetics_Beautytox_Reflectie_295TL

SwissCare BEAUTYTOX nasıl etki ediyor?

Kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin azalıp yok olduğu, yüz kasları üzerindeki rahatlatıcı etkisinin yanı sıra SwissCare’in BEAUTYTOX ürünü, aynı zamanda cilt katmanlarının en iyi şekilde nemlendirilmesi yoluyla yeni kırışıklıklara da dur diyen bir etkiye sahip. BEAUTYTOX, cildin yapı taşları olan kolajen, elastin ve hiyalüronik asit üretimini uyarıyor, cildin en alt tabakasına kadar derinlemesine nüfuz ediyor, böylelikle cildi sıkılaştırarak esnekliğini geri kazandırıyor. BEAUTYTOX doğal olmayan bir ifade yaratması söz konusu olmadan, kırışıklık oluşan bölgeleri düzeltip iyileştirerek doğal yüz hatlarına uyum sağlıyor ve neme en fazla ihtiyaç duyan ve kolajensiz bölgeleri hedefliyor.

SC_Cosmetics_Beautytox_Bottle_295TL

SwissCare BEAUTYTOX nasıl kullanılıyor?

En iyi sonuç için BEAUTYTOX göz çevresi, dudak çevresi ve kaşların üstü gibi ifade çizgilerinin en belirgin olduğu bölgelere, günde iki kez uygulanmalıdır. BEAUTYTOX’un her zaman kullanılan gündüz ve/veya gece kreminin altına sürülmesi tavsiye ediliyor.

 

 

Etiketler
Show More

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.